УВАГА!

Усіх пацієнтів запрошуємо 14.03.2017 Львів вул. Соломії Крушельницької 3, антикафе "Comein"

Пропонуємо безплатний огляд і налаштування протеза.

1) Ми найбільш авторитетна в Польщі фірма, яка займається виготовленням протезів.

2) Використовуємо найкращі матеріали – співпрацюємо з німецькою фірмою Otto-Bock та швецькою Össur.

тел. моб. +48 608-591-481

email: biuro@protezynog.pl

ми у Львові!

Про фірму

 

Жешувський ортопедичний заклад це фірма, яка спеціалізується на продукуванні протезів нижніх і верхніх кінцівок. Найбільшою цінністю закладу є фахівці найвищого гатунку, котрі отримували професійний досвід не тільки на національному ринку, але й за кордоном (напр. у США). За виготовлення протезів найвищої якості відповідає один із найкращих техніків-ортопедів у Польщі пан Марек Мах (більше 30 років досвіду). А також група техніків: : Томаш Кот (12 років досвіду), Януш Мотика (14 років досвіду), Гжегож Млинек (10 років досвіду), Матеуш Іжик (5 років досвіду). Досвід і вміння ( дивися сертифікати ) наших працівників сприяють якнайкраще дібрати і виготовити протез для пацієнтів.

На якість доброго і вигідного протеза впливає координація між техніками-ортопедами і механіками-ортопедами.

У нашому закладі працює двоє спеціалістів у галузі механічного (біомеханічного) конструювання протезів: Анджей Хилек (25 років досвіду) і Маріуш Чесла (6 років досвіду). Протягом року виконуємо більше 350 протезів. Про реноме нашого закладу свідчить велика кількість подяк від наших пацієнтів.

Вік наших пацієнтів від 2 до 92 років. Виконуємо протези для осіб різної фізичної активності – для старших осіб, які потребують легких і стабільних протезів, а також для молодих людей, котрі хочуть займатися спортом. До нас приїжджають пацієнти з різних куточків Польщі та України. Незважаючи на великі відстані, люди обирають саме наш заклад.

Ми маємо сучасне устаткування, завдяки якому надаємо послуги найвищої якості. Одним із них є платформа LasarPosture – це найсучасніший інструмент, завдяки якому технік-ортопед із допомогою лазера може точно до міліметра встановити протез.

Платформу LasarPosture використовують лише 4 фірми в Польщі.

Ми надаємо можливість безкоштовного використання цього пристрою усім пацієнтам.

 

Декілька слів про наші початки…

Думка про створення ортопедичного закладу осінила мене при виготовленні протеза для батька Владислава, котрого я доглядав. До ампутації ноги батька тема протезів і лікування була для мене цілком чужою. Після операції ми не отримали жодної інформації щодо догляду за людиною з ампутованою кінцівкою. Довелося самим шукати інформацію, в нас не було іншого виходу.

Я тривалий час очікував на тимчасовий протез (більше 2 місяців, незважаючи на його велику готівкову вартість), бракувало інформації щодо використання протезів.

Доглядаючи за батьком, я зустрічався з багатьма людьми, які нарікали на ставлення до людей в ортопедичних закладах.

Усе це спонукало мене до роздумів. Протягом 20 років я займався підприємницькою діяльністю у текстильній галузі, і хоча вона не має нічого спільного з протезами, мені спало на думку спробувати себе в новій справі. Отримавши чимало негативного досвіду під часу процесу протезування батька, я вирішив зібрати найкращих техніків-ортопедів і створити ортопедичний заклад, який би відповідав потребам пацієнтів після ампутації. Я все зробив для того, щоб створити такий заклад, в якому колись хотів би опинитися з моїм батьком.

Маріуш Греля

власник РЗО

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

protezy_onas-0004

o-nas-zdjecie01

o-nas-zdjecie02

o-nas-zdjecie07

o-nas-zdjecie08

o-nas-zdjecie04

o-nas-zdjecie06

SAMSUNG CAMERA PICTURES