УВАГА!

Усіх пацієнтів запрошуємо 14.03.2017 Львів вул. Соломії Крушельницької 3, антикафе "Comein"

Пропонуємо безплатний огляд і налаштування протеза.

1) Ми найбільш авторитетна в Польщі фірма, яка займається виготовленням протезів.

2) Використовуємо найкращі матеріали – співпрацюємо з німецькою фірмою Otto-Bock та швецькою Össur.

тел. моб. +48 608-591-481

email: biuro@protezynog.pl

ми у Львові!

Історія Ігоря

Коли ходжу, відчуваю себе щасливою людиною

Na-Majdanie-stracił-nogę-jej-protezę-dostał-w-Rzeszowie

«Я, Заставний Ігор, народився в Україні, у Львові. Доля так захотіла, щоб в двадцятилітньому віці, в результаті вогнепального пострілу, я втратив ногу». Так починається подяка молодого українця за допомогу отриману в Польщі. Одну з таких подяк отримав Маріуш Греля і його співпрацівники з Жешувського ортопедичного закладу.

Вперше Ігор потрапив до них в травні 2014 року після лікування в державній жешувській лікарні. Польща профінансувала лікування, а за сучасний протез заплатив почесний консул України Єжи Кшановські. – Ігор мусив чекати певний час на повне загоєння кукси ноги. Протез ми виготовили протягом п’яти днів. Наші працівники залишалися на роботі навіть по закінченню робочого дня. Після першого ж примірювання Ігор відправився прогулятися Жешувом.

Протез має надлегку стопу, виготовлену з вуглецевого волокна. Він надзвичайно еластичний і легкий. Можна з ним як ходити так і займатися спортом, їздити на велосипеді – пояснює Греля. Його співпрацівники додають: – ми впевнені, що протез встановлений ідеально, дякуючи спеціальному лазерному пристрою, котрий має похибку менше одного міліметра.

Окрім основного протеза, працівники Жешувського закладу ортопедичного підготували сюрприз – завдяки якому можна буде займатися плаванням. – Ми навмисне не попереджали, що готуємо протез для купання чи плавання, хотіли зробити хлопцю приємне. Протез повністю відрізняється від основного зразка, не тоне в воді. Якщо навіть Ігор не буде ходити в басейн, вона йому знадобиться в звичайному побутовому житті. В подяці пану Грелі Ігор написав: «Ходжу вільно і практично не кульгаю, не відчуваю дискомфорту. Особливо щасливим себе відчуваю, тримаючи на руках півторарічного племінника, допомагаючи йому робити перші кроки».

Коли Ігор стоїть, важко помітити, що хлопець користується протезом. На обох ногах носить спортивне взуття. В трамваї чи маршрутці не шукає місця, щоб сісти. Старається жити так, ніби має дві здорові ноги. З самого дитинства Ігор завжди цікавився усім пов’язаним з різьбою по дереві. Хотів бути митцем, різьбярем. Коли отримав поранення, тішився, що не постраждали руки… Перед Майданом працював в столярні, але після повернення змінив роботу – займається виготовленням меблів, а в вільний час вчиться різьбі.

Про події, які відбулися 19 лютого, розповідає неохоче. Родина хлопця була проти його виїздів на Майдан. Чотири разу хлопець повертався неушкоджений. 18 лютого повертаючись з роботи сів в прямий автобус до Києва. З зброї, якщо це так можна назвати, в хлопця було лише щось схоже на щит. 19 лютого на Майдані загинуло більше 50-и людей… З Києва хлопця доправили швидкою в Жешув.

Ігор дуже хоче дізнатися правду про все, що відбувалося в лютому 2014 року, дізнатися про долю багатьох його побратимів. У Львові учасники майдану час від часу зустрічаються. Частина з друзів Ігоря беруть участь в військових діях на Донбасі. Інші займаються волонтерською діяльністю. На думку хлопця для перемоги і корінних змін в українському суспільстві зусилля має прикласти кожен українець.