УВАГА!

Усіх пацієнтів запрошуємо 14.03.2017 Львів вул. Соломії Крушельницької 3, антикафе "Comein"

Пропонуємо безплатний огляд і налаштування протеза.

1) Ми найбільш авторитетна в Польщі фірма, яка займається виготовленням протезів.

2) Використовуємо найкращі матеріали – співпрацюємо з німецькою фірмою Otto-Bock та швецькою Össur.

тел. моб. +48 608-591-481

email: biuro@protezynog.pl

ми у Львові!

Тільки в нас

Tylko-u-nas-potrafili-wykonać-tego-typu-protezęЖешув. Уніклальний протез ноги, виконаний жешувським ортопедичним закладом, потрапив до Мажени Важиньської, підопічної фундації Міся-Здзіся.

На території Польщі тільки в нашому закладі є можливість виконання протеза такого типу.Пані Мажена більше 8 років була позбавлена нормального повноцінного існування. У неї не було можливості виготовити протез. Коли звернулася до нас за допомогою, нам вдалося зібрати гроші на протез, після чого був оголошений аукціон на його виготовлення. Наша фундація отримала декілька пропозицій, але вибір впав на жешувський заклад ортопедичний, бо це не лише дешевий, але і солідний виробник, вразливий на людську біду, в чому ми переконалися під час зустрічей працівників закладу з нашою підопічною – говорить Даріуш Лісовський, президент фундації.

– Ми вирішили виконати модульний протез стегна з гідравлічним коліном Otto-Bock з стопою з вуглецевого волокна. Вибір такого протеза був свідомим ризиком, тому що багато хто ставив під сумнів і говорив, що на такій короткій куксі неможливо вдало „прилаштувати” протез. Наш протез завдяки такому рішенню був набагато легшим, а його ціна становила 31 000 злотих – говорить Маріуш Греля, шеф ЖЗО в Жешуві. В пропозиціях декількох інших закладів, окрім завищених коштів (навіть 81 тис. злотих), можна було побачити дуже дорогий і важкий стегновий кошик виконаний з титану.

Працівники жешувського закладу ортопедичного розуміли всю складність і відповідальність завдання.До роботи приступили техніки-ортопеди: Томаш Кот, Марек Мах, Матеуш Іжик, Гжегож Млинек. Шеф колективу – Томаш Кот, мав додаткові неабиякі труднощі, оскільки пацієнтка багато років не ходила. Вже після місяця користування новим протезом, пані Мажені довелося виконувати новий протезну лунку. На щастя все було виконано на найвищому рівні і пацієнтку вдалося повернути до життя.

Протез ідеально встановлений. Я під враженням професійності працівників жешувського закладу. Це люди створені до роботи з неповносправними. Я впевнена, що після певного часу і тренувань, зможу ходити навіть без накульгування. Для мене життя починається спочатку дякуючи цьому неймовірному закладу в Жешуві – говорить Мажена Важинська.