УВАГА!

Усіх пацієнтів запрошуємо 14.03.2017 Львів вул. Соломії Крушельницької 3, антикафе "Comein"

Пропонуємо безплатний огляд і налаштування протеза.

1) Ми найбільш авторитетна в Польщі фірма, яка займається виготовленням протезів.

2) Використовуємо найкращі матеріали – співпрацюємо з німецькою фірмою Otto-Bock та швецькою Össur.

тел. моб. +48 608-591-481

email: biuro@protezynog.pl

ми у Львові!

Протези для активних

Протези для активних осіб створюються для пацієнтів, котрі постійно в русі, пов’язаному чи то з роботою, із захопленням , чи то зі спортом.
Основу протезів для активних пацієнтів, так як і для «традиційних», становить модульна система. Завдяки їй протез є легким, функціональним і дає багато можливостей для адаптації та індивідуальних потреб пацієнта.

Як і у випадку зі стандартним протезуванням, найважливішою частиною є протезна воронка, котра повинна бути комфортною і дозволяти ідеально керувати протезом. Незважаючи на науковий прогрес, воронка виконується вручну техніком-ортопедом. Воронка в активних протезах під час виготовлення зміцнюється вуглевим волокном, оскільки даний протез повинен витримати більші навантаження, а вугілля дозволяє отримати відповідну пружність.

protezy_aktywni01-naglowek

В активних протезах застосовуються коліна з найбільшою продуктивністю ( напр. гідравлічні коліна ). Такі коліна сприяють швидкій реакції згинання-вирівняння, а також відповідній гармонійності руху.

Протезні стопи призначені для пацієнтів з великою динамікою руху і найчастіше виготовлені з уже згадуваного вуглевого волокна. Стопа відповідає за контакт протеза з поверхнею. Її вибір , як і вибір коліна , продиктовано передусім функціями, які буде виконувати протез (напр. стопа для бігу буде відрізнятися від стопи для гірського туризму).

Цілий протез виготовляється зі стійких матеріалів і має малу вагу.

Пацієнти, котрі замовляють протез у нашому закладі, мають можливість протестувати декілька елементів (напр. декілька колін) для того, щоб вибрати відповідний.

Наші клієнти завдяки добре виготовленому протезу, складеному із відповідних елементів, можуть реалізувати свої захоплення.

Каміль

Завдяки силі духу і вдало дібраному протезу, він вільно може реалізувати своє хобі: гірський туризм і їзда на гірському велосипеді.

У червні 2014 року тричі підкорив найвищу вершину Бещадів – Тарніцу (1346 метрів над рівнем моря).

protezy_aktywni02-kamil

 

Ігор

Ігор – герой київського Майдану. Постріл снайпера позбавив його ноги на рівні гомілки. Він своїм тілом прикривав пораненого друга, під час чого отримав два вогнепальні поранення.

Ми виготовили протез, завдяки якому він зміг повернутися до повноцінного життя. Ігор на батьківщині знайшов нову роботу в одному із львівських музеїв і зміг займатися улюбленою справою – різьбою.

Окрім активного протеза, наша фірма зробила також водостійкий протез, у котрому хлопець зможе плавати.

Міхал

Міхал постраждав в автокатастрофі, внаслідок чого втратив ногу. Як людина , яка має внутрішню силу і величезне почуття гумору, навіть не думав сидіти склавши руки.

Пересуваючись із допомогою протеза, хлопець грає у баскетбол і їздить на спортивні турніри в різні країни Європи.

Окрім цього, розпочав навчання за спеціальністю технік-ортопед для того, щоб у майбутньому виготовляти протези ( уже має першого пацієнта ).

Галерея