УВАГА!

Усіх пацієнтів запрошуємо 14.03.2017 Львів вул. Соломії Крушельницької 3, антикафе "Comein"

Пропонуємо безплатний огляд і налаштування протеза.

1) Ми найбільш авторитетна в Польщі фірма, яка займається виготовленням протезів.

2) Використовуємо найкращі матеріали – співпрацюємо з німецькою фірмою Otto-Bock та швецькою Össur.

тел. моб. +48 608-591-481

email: biuro@protezynog.pl

ми у Львові!

Постійний гомілковий протез

podudzie2

Гомілкова протеза складається з:

  • протезна воронка
  • модульні елементи
  • протезна стопа
  • косметичне покриття

Протезна воронка виконується для кожного пацієнта індивідуально. Завдяки сучасним винаходам, ортопедичне устаткування з успіхом замінює ампутовану кінцівку. Але найбільший вплив на якість протеза має протезна воронка, котра, незважаючи на технологічний розвиток, виконується техніком-ортопедом вручну.

Протезна воронка виконується з живиць або вугільного волокна. Також використовується м’яка внутрішня вкладка або силіконова вкладка.

До воронки монтуються модульні елементи. Одним із найважливіших елементів протеза на рівні гомілки є стопа. Протезна стопа є частиною, котра відповідає за контакт протеза з поверхнею. Її вибір передусім залежить від мобільності пацієнта, його виги і віку. Можемо виділити стопи з рухомим і нерухомим гомілково-ступневим суглобом. Наступна відмінність пов’язана з матеріалом, з якого виготовляється стопа. Найпопулярніші на ринку, а також найбільш надійні стопи з вугільного волокна.


Останнім елементом в будові протезів є косметичне покриття. Як правило, виконується з пінки, на котру вдягається спеціальна панчоха.

Матеріали/елементи для будови протез використовуємо тільки з найкращих спеціалізованих європейських фірм, напр.: OttoBock, Ossur, Neuhof, Streifeneder, Blatchford, FlexFoot і багато інших.