УВАГА!

Усіх пацієнтів запрошуємо 14.03.2017 Львів вул. Соломії Крушельницької 3, антикафе "Comein"

Пропонуємо безплатний огляд і налаштування протеза.

1) Ми найбільш авторитетна в Польщі фірма, яка займається виготовленням протезів.

2) Використовуємо найкращі матеріали – співпрацюємо з німецькою фірмою Otto-Bock та швецькою Össur.

тел. моб. +48 608-591-481

email: biuro@protezynog.pl

ми у Львові!

Постійний стегновий протез

proteza-stala-uda-naglowek


Протез стегна складається з:

  • протезної воронки
  • колінного суглоба
  • модульних елементів
  • протезної стопи
  • косметичного покриття

Протезна воронка виконується для кожного пацієнта індивідуально. Завдяки сучасним винаходам, ортопедичне устаткування з успіхом замінює ампутовану кінцівку. Але найбільший вплив на якість протеза має протезна воронка, котра, незважаючи на технологічний розвиток, виконується техніком-ортопедом вручну.

Вибір воронки залежить зрештою від причини ампутації (напр. цукровий діабет), активності пацієнта, «загартування кукси». Бувають також різні системи фіксації протезів із допомогою:

  • еластичного паска,
  • силіконової воронки,
  • «повно контактної» воронки

Наступним важливим елементом у протезі є колінний суглоб, який підбирається відповідно до фізичної активності пацієнта. Можемо виділити механічні, гідравлічні, пневматичні, керовані електронікою коліна. Колінний суглоб вибирає технік-ортопед (порадившись із пацієнтом), ортопед також стежить за встановленням цього елемента, зважаючи на вік і потреби пацієнта.

protezy-temp

Наступною важливою частиною модульного протеза є стопа. Протезна стопа є частиною, котра відповідає за контакт протеза з поверхнею. Її вибір, як і у випадку з коліном, передусім залежить від мобільності пацієнта, його ваги і віку. Можемо виділити стопи з рухомим і нерухомим гомілково-ступневим суглобом. Наступна відмінність пов’язана з матеріалом, з якого виконується стопа. Найпопулярніші на ринку, а також найбільш надійні – стопи з вугільного волокна.

Останнім елементом у протезах стегна є косметичне покриття. Виконується з тілоподібної пінки на зразок здорової ноги. Поверх вдягається спеціальна панчоха.

Матеріали/елементи для протеза використовуємо тільки з найкращих спеціалізованих європейських фірм, напр.: OttoBock, Ossur, Neuhof, Streifeneder, Blatchford, FlexFoot і багато інших.